راهنمای مشتریان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم.

به کمک تور گردشگری در واقع ما میتوانیم به آسانی چندین مورد از بهترین جاذبه های دیدنی مقصد مورد نظر را شناسایی و در بهترین زمان ممکن به آنجا سفر کنیم. تور گردشگری شامل رزرو هتل و اقامتگاه با مدت زمان و قیمت مشخص نیز میباشد.

چنانچه به دنبال مقاصد خاص گردشگری در داخل ایران عزیزمان را هستید و میخواهید رزرو تور داخلی با مقاصد گردشگری خاص، قیمت مناسب و تضمین کیفیت را در اختیار داشته باشید میتوانید با همکاران ما در تیم عالم گشت مشورت کنید. ما در آژانس هواپیمایی عالم گشت بهترین و بکر ترین مناطق گردشگری و جاذبه های تاریخی، تفریحی در ایران را شناسایی کرده و به صورت تور گردشگری خدمت مشتریان ارائه خواهیم کرد.

اگر قصد رزرو تور داخلی را دارید با مراجعه به سایت عالم گشت و انتخاب بخش رزرو تور میتوانید تور داخلی مورد نظر خود با مقصد انتخابی خود مشاهده نمایید. اطلاعاتی همچون قیمت تور، مدت زمان تور، محل اقامت و شرایط خاص استفاده از تور در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

به سایت عالم گشت مراجعه نمایید و در قسمت رزرو تور، مقصد مورد نظر خود را انتخاب نمایید یا سایر تور های پرطرفدار را بررسی نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل یا خطا میتوانید با پشتیبانی ۲۴ ساعته عالم گشت در تماس باشید.

قیمت تور های گردشگری با توجه به مقصد سفر و امکاناتی که در طول سفر در اختیار شما قرار میگیرد متفاوت میباشد. شما میتوانید با انتخاب مقاصدی که دارای اقامتگاه های بومگردی و امثالهم هستند با قیمت مناسب تری تور رزرو نمایید اما بدیهی است که اقامت در هتل های چند ستاره مشمول هزینه ی بالاتری میباشد.

مدت زمان تورهای گردشگری با توجه به تعداد مکان های تفریحی مقصد و میزان درخواست مسافران متفاوت میباشد.

با توجه به این که امکانات در تور های گردشگری به صورت گروهی رزرو میشود شامل تخفیفات بهتری میباشد به علاوه با توجه به این که در تور های گردشگری تمام جزییات توسط تیم برگزار کننده رزرو میشود به میزان زیادی در وقت شما صرفه جویی میشود.

بله ما در کشور ها و شهرهایی که قطب توریست هستند نیز تورهای گردشگری برگزار خواهیم کرد. مانند تور گردشگری دبی، تور گردشگری ترکیه، تور گردشگری پاریس، تور گردشگری تفلیس و...

در اواخر زمستان تور های کویر گردی طرفداران خاص خود را دارد چرا که در این روزها گرمای صبح های کویر اندکی قابل تحمل تر است. یا در ماه های گرم سال تور های ییلاقی و سفر به شهرهای خنک و سردسیری بیشترین طرفدار را دارد.

ما در آژانس هواپیمایی عالم گشت بهترین و بکر ترین مناطق گردشگری و جاذبه های تاریخی، تفریحی در ایران را شناسایی کرده و به صورت تور گردشگری خدمت مشتریان ارائه خواهیم کرد. با استفاده از خدمات سفر با تور های گردشگری دیگر نیازی به خرید جداگانه بلیط و رزرو هتل نیست چرا که شما با انتخاب تور مورد نظر خود تمامی این اقدامات را به آژانس هواپیمایی ما محول میکنید.

در سایت عالم گشت به صفحه رزرو تور بروید و با انتخاب مبدا خود در کمترین زمان، تور قشم را با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید.
درخواست پشتیبانی درخواستتان را به دست ما برسانید
پشتیبانی تلفنی پشتیبان 24 ساعته شما هستیم