about-us
ما کی هستیم

درباره عالم گشت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می

ارتباط با ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهایلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

سوال بپرسید

سوالات متداول درباره سفر

آیا امکان اصلاح کد ملی و اصلاح تاریخ تولد وجود دارد؟

بله، در اکثر پرواز‌ها امکان اصلاح کد ملی و تاریخ تولد (به شرط عوض‌نشدن بازه سنی بزرگسال، کودک و نوزاد) وجود دارد. مسافر باید تا قبل از ارسال لیست باقی مسافران (معمولا بین 3 تا 6 ساعت قبل پرواز) درخواست پشتیبانی خود را ثبت کند.

چند روز قبل از پرواز، بلیط هواپیما بخرم؟

امکان خرید بلیط پرواز از ماه‌ها قبل وجود دارد. اگر خرید بلیط را به روزهای نزدیک به سفرتان موکول کنید، امکان تکمیل ظرفیت، افزایش یا کاهش قیمت وجود دارد.

اگر در خرید به مشکل خوردم چطوری میتوانم پیگیری کنم؟

در صورت بروز هرگونه مشکل حین خرید میتوانید به شماره تماس پشتیبانی سایت عالم گشت تماس حاصل نمایید. شماره تماس: 05137621717

نرخ بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟

نرخ بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان به شناسه نرخی بستگی دارد. به صورت کلی نرخ کودک (2 تا 12 سال) معادل 50 الی 100 درصد پایه بلیط بزرگسال و برای نرخ نوزاد (10 روز تا 2 سال) اغلب 10 درصد پایه بلیط یک بزرگسال را باید بپردازید.

faq-image