about-us
ما کی هستیم

درباره عالم گشت

<p>ما در عالم گشت فعالیت خودمان را از سال 1378شروع کردیم و تمام تلاشمان جلب رضایت مشتریان بوده است. تیم ما در این مدت فعالیت تمام نیروی خود را به کار برده تا مسافران گرامی طی همکاری با ما احساس رضایت و خرسندی داشته باشند.&nbsp;</p><p>خرید آسان، پشتیبانی، احترام و تکریم مراجعین تخصص ماست.</p>

ارتباط با ما

عالم گشت همراه همیشگی مسافران و سفر دوستان

تیم ما تشکیل شده از افرادی متخصص که عاشق کار خود هستند و نهایت تلاش خود را جهت ارتقا هرچه بهتر سفر ها و خدمات خاص دارند.

از این رو عالم گشت در سال های اخیر با ایجاد قوی ترین زیر ساخت ها و نیز بالا ترین استاندارد های گردشگری توانسته همچنان نام خود را در فهرست برترین آژانس های مسافرتی در سطح کشور حفظ نموده و با برنامه ریزی دقیق و تکیه بر سابقه دانش و تجربه مدیران و پرسنل خود در پی گسترش و توسعه برنامه های آینده خود باشد.
در کنار شما هستیم تا سفرتان سرشار از خاطرات خوش و تکرار نشدنی باشد.

سوال بپرسید

سوالات متداول درباره سفر

آیا امکان اصلاح کد ملی و اصلاح تاریخ تولد وجود دارد؟

بله، در اکثر پرواز‌ها امکان اصلاح کد ملی و تاریخ تولد (به شرط عوض‌نشدن بازه سنی بزرگسال، کودک و نوزاد) وجود دارد. مسافر باید تا قبل از ارسال لیست باقی مسافران (معمولا بین 3 تا 6 ساعت قبل پرواز) درخواست پشتیبانی خود را ثبت کند.

چند روز قبل از پرواز، بلیط هواپیما بخرم؟

امکان خرید بلیط پرواز از ماه‌ها قبل وجود دارد. اگر خرید بلیط را به روزهای نزدیک به سفرتان موکول کنید، امکان تکمیل ظرفیت، افزایش یا کاهش قیمت وجود دارد.

اگر در خرید به مشکل خوردم چطوری میتوانم پیگیری کنم؟

در صورت بروز هرگونه مشکل حین خرید میتوانید به شماره تماس پشتیبانی سایت عالم گشت تماس حاصل نمایید. شماره تماس: 05137621717

نرخ بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟

نرخ بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان به شناسه نرخی بستگی دارد. به صورت کلی نرخ کودک (2 تا 12 سال) معادل 50 الی 100 درصد پایه بلیط بزرگسال و برای نرخ نوزاد (10 روز تا 2 سال) اغلب 10 درصد پایه بلیط یک بزرگسال را باید بپردازید.

faq-image