راهنمای مشتریان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم.

خرید بلیط در سایت عالم گشت روندی ساده و بدون دردسر دارد و به صورت آنلاین انجام میشود. کافی است مبدا، مقصد و تاریخ پرواز خود را ثبت کنید و پس از چند ثانیه کلیه ی اطلاعات مربوط به پرواز خود را در تمامی ایرلاین ها مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که عموما بلیط های چارتری غیر قابل استرداد هستند یعنی امکان کنسلی وجود ندارد.

در تمامی کلاس های اکونومی به جز کلاس نرخ Y، هر مسافر مجاز است تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان با خود همراه داشته باشد.

بلیط لحظه آخری در واقع بلیط چارتری است که تا لحظات آخر فروش نرفته است و با قیمتی ارزان‌تر توسط شرکت‌های چارترکننده فروخته می‌شود. بنابراین تفاوت اصلی بلیط چارتر و لحظه آخری در بهای ارزانی است که شرکت چارترکننده به‌ دلیل تکمیل کردن ظرفیت پرواز و فروش رفتن تمامی صندلی‌های خالی هواپیما برای بلیط لحظه آخری در نظر میگیرد.

بلیط سیستمی بلیطی است که شما مستقیم از خود شرکت‌ هواپیمایی (ایرلاین) خریداری مینمایید و برنامه‌ی زمانی این پروازها و نرخ آن‌ها از سوی شرکت هواپیمایی مشخص میگردد و برنامه‌ی کاملاً مشخصی هم دارند. نرخ این بلیط‌ها در تمام طول سال ثابت میباشد.

فرست کلاس یکی از طبقه‌بندی‌های انواع پرواز در ایرلاین‌های مسافربری میباشد.این نوع پرواز لوکس‌تر از کلاس‌های پروازی بیزینس کلاس (تجاری)، پرمیوم اکونومی و کلاس اکونومی (اقتصادی) است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در عالم گشت در تماس باشید.

قیمت بلیط هواپیما در پرواز داخلی برای کودکان زیر ۱۲ سال حدود ۵۰ الی ۷۵ درصد، و برای نوزادان زیر ۲ سال، حدود ۱۰ درصد قیمت بزرگسال همان بلیط میباشد. این قوانین نسبت به نوع بلیط متفاوت است.

کارت شناسایی - بلیط هواپیما - مجوز پزشکی - پاسپورت برای سفرهای خارجی - فیش پرداخت عوارض خروج از کشور - میزان بار مجاز در سفر - وسایل مجاز در سفر با هواپیما - روادید یا ویزا - کارت پرواز

مسافران گرامی که به دلیل وخامت بیماری احتمال فوت آنها در پرواز وجود دارد. مسافرینی که به دلیل نوع بیماری وضعیت ناخوشایندی را برای سایر مسافران ایجاد می کنند. بیمارانی که احتمال وخامت حال ایشان در پرواز و فرود اضطراری هواپیما وجود دارد. بیماران روانی که غیر قابل کنترل بوده و احتمال به مخاطره انداختن امنیت هواپیما و سایر مسافران توسط ایشان وجود دارد. مبتلایان به بیماری های عفونی که خطر سرایت بیماری ایشان به سایر مسافران میرود. حاملگی بعد از هفته 34 بارداری. نوزادان زیر یک هفته از زمان تولد. مسافرینی که قادر به استفاده از صندلی استاندارد هواپیما در هیچ یک از حالات استاندارد آن نیستند.

مبلغی از هزینه خرید بلیط که مربوط به جریمه کنسلی می شود، توسط آژانس کسر خواهد شد و مابقی پولی که برای بلیط هواپیما پرداخت کرده اید به حساب شما واریز میگردد. این قوانین کلی در شرکت‌های هواپیمایی مختلف یکسان میباشد؛ یعنی شما برای کنسل کردن بلیط هواپیما در هر یک از آژانس های هواپیمایی باید مبلغی را بابت جریمه پرداخت نمایید.
درخواست پشتیبانی درخواستتان را به دست ما برسانید
پشتیبانی تلفنی پشتیبان 24 ساعته شما هستیم