راهنمای مشتریان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم.

تور بازنشستگان خدمتی متفاوت که از سوی صندوق بازنشستگی کشوری به عزیزانی که به مرحله نهایی بازنشستگی رسیده اند اعطا میشود. برای دریافت خدمات تور بازنشستگان نیاز به داشتن شرایطی است که صندوق بازنشستگی کشوری آن را اعلام نموده است.

لازم به توضیح است عالم گشت نرخ‌های ویژه و شرایط اقساطی را جهت کلیه بازنشستگان (کشوری، لشکری و تامین اجتماعی ...) ارائه می نماید.

برای استفاده از خدمات مسافرتی تور بازنشستگان، درج اطلاعات مربوط به دفترکل، کدملی و شماره حساب حقوق واریزی بازنشستگی ضروری می باشد.

امکان استفاده از هر سهمیه تور بازنشستگان، در مجموع سه نوبت می باشد.

بازنشستگان محترم به عنوان یکی از اعضای باشگاه مشتریان عالم گشت در تورهای گروهی و انفرادی می توانند خانواده، اقوام و دوستان خود را معرفی و از شرایط تخفیف و تسهیلات اقساطی سفر استفاده نمایند.

کمک هزینه ی پرداختی از سوی صندوق بازنشستگی کشوری برای هر بازنشسته و همراه او، هر نفر 700،000 تومان است و پرداخت هزینه باقیمانده سفر، بر عهده ی بازنشسته می باشد.

آژانس هواپیمایی عالم گشت نماینده رسمی برگزار کننده ی تور بازنشستگان در مشهد میباشد که شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس حاصل فرمایید. پشتیبانی تور: 09397849802 - تلفن ثابت: 05137621717

به تازگی جهت رفاه حال بازنشستگان گرامی و آسان سازی شرایط سفر در تور های بازنشستگی برگزار شده توسط عالم گشت امکان پرداخت اقساط و همچنین دریافت یارانه یک میلیون تومانی نیز برای بازنشسته و یکنفر همراه فراهم آماده است.

این امکان شامل تمامی بازنشستگان محترم اعمم از: تامین اجتماعی، دولتی، کارمندی، شرکتی، لشکری، بانک ها و... است. تور بازنشستگان شرکت عالم گشت شامل بازنشستگان کشوری به استثنا تامین اجتماعی میباشد.

همراهان بازنشستگان باید فامیل درجه یک باشند. (تعداد افراد فرقی نمی‌کند، فقط باید جزو فامیل درجه یک باشند)
درخواست پشتیبانی درخواستتان را به دست ما برسانید
پشتیبانی تلفنی پشتیبان 24 ساعته شما هستیم