راهنمای مشتریان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم.

یکی از امکانات و ویژگی‌های هتل های ۵ ستاره دارا بودن اتاق‌های بزرگ و مجهز میباشد. این امکان شامل ارائه اتاق‌هایی با مساحت بزرگ، صفحه نمایش ال سی دی، یخچال، مینی بار، سیستم صوتی، کتابخانه، دسترسی به اینترنت پرسرعت و پرده‌های مجلل میباشد.

تیم عالم گشت در خدمت تمامی مشتریان و کاربران گرامی میباشد تا با ارائه ی راهنمایی و مشاوره بهترین اقامتگاه و هتل ممکن را به شما عزیزان معرفی نماید. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید و رزرو هتل در مقصد مورد نظر خود را به ما بسپارید.

نرخ هتل های 5 ستاره با دیگر هتل های مشابه متفاوت میباشد که شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر جزییات ثبت شده از هتل را از سایت مرجع بررسی نمایید.

هزینه ی اقامت در سوییت ها و هتل های معمولی قطعا کمتر از هتل های 5 ستاره است اما نرخ مشخصی در این راستا وجود ندارد. چراکه با توجه به امکانات مختلف هزینه اقامت متفاوت میباشد اما با توجه به این که در هتل های معمولی گاها این امکان وجود دارد که غذا به عهده ی مسافر باشد ممکن است بتوان مقداری از هزینه ها را کمتر نمود.

برخی هتل ها که عموما هتل های مجلل و 5 ستاره هستند این امکان را دارند اما کماکان برخی اقامتگاه از این ویژگی برخوردار نیستند. همچنین برخی اقامتگاه ها و سوییت های معمولی نیز خدمات اینترنت رایگان را برای مسافران خود فراهم آورده اند.

اصل شناسنامه - اصل کارت ملی - برگه تاییدیه هتل یا همان واچر - دفترچه صیغه نامه

تیم عالم گشت با معرفی بهترین هتل های داخلی و خارجی با توجه به بودجه و برنامه ریزی شما انتخاب محل اقامت را برای شما آسان تر ساخته و به علاوه از اتلاف وقت شما جهت پیدا کردن هتل مناسب میکاهد. انواع هتل های معمولی و چند ستاره با اتاق های تک نفره، دونفره، چهارنفره، خانوادگی، سوییت، VIP و...

بله هم اکنون با وجود سایت هایی زیر مجموعه آژانس هواپیمایی یا هتل ها این امکان به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن فراهم می باشد. کافی است به قسمت رزرو هتل در سایت عالم گشت مراجعه نمایید.
درخواست پشتیبانی درخواستتان را به دست ما برسانید
پشتیبانی تلفنی پشتیبان 24 ساعته شما هستیم