• هواپیما داخلی

تعداد مسافر :

1

نفر

تعداد مسافران را وارد نمایید


بزرگسال ( بالای 12 سال )
1
کودک ( از 2 تا 12 سال )
0
نوزاد ( زیر 2 سال )
0
  • هواپیما خارجی
  • رزو هتل
  • تور مسافرتی |
  • انتخاب وسیله نقلیه : پرواز

خرید بهترین تور ارمنستان

تور ارمنستان انتخاب بسیاری از ایرانی‌ها به عنوان یک سفر خارجی خاطره انگیز است. تور ارمنستان به دلیل تنوع و قیمت مناسب، سفر خارجی را به راحتی برای ما ممکن می‌سازد. عموما در تورهای ارمنستان خدماتی چون بلیط هواپیما رفت و برگشت، اقامت در هتل، ترنسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی در نظر گرفته خواهد شد.

خرید تور ارمنستان اقساطی عالم گشت

رزرو تور ارمنستان اقساطی از سایت عالم گشت امکان پذیر میباشد. شرایط رزرو این تور اینگونه است که ابتدا‌یک سوم تا پنجاه درصد هزینه را به صورت نقد پرداخت مینمایید و در ادامه مابقی هزینه را طی سه، چهار‌یا پنج ماه به صورت اقساط پرداخت مینمایید. شرایط اقساطی تورهای عالم گشت ‌یک فرصت استثنایی برای سفر شماست.

تور ارمنستان ارزان عالم گشت

اگر سفر خود به ارمنستان را به صورت خرید تور انجام دهید، هزینه ی سفر شما کمتر میشود. چرا که معمولا پروازها چارتری هستند و هتل‌ها هم معمولا برای آژانس‌های مسافرتی تخفیف میگذارند. توجه داشته باشید که اگر بخواهید خودتان همین خدمات را به صورت جداگانه تهیه کنید، گران‌تر خواهد شد. 

تور ارمنستان زمینی

تور زمینی ارمنستان جز تورهای پرطرفدار سفر به ارمنستان بین ایرانیان است. تور زمینی ارمنستان علاوه بر اینکه فاصله زیادی با ایران ندارد، اقتصادی نیز هست عده ای از این روش استفاده میکنند که  با پرواز خودشان را به تبریز برسانند و از آنجا در تور ارمنستان زمینی شرکت کنند تا ساعات کمتری را در مسیر زمینی بگذرانند و از خستگی سفر بکاهند. توجه داشته باشید که سفر زمینی به ارمنستان به دو شکل برگزار میگردد:

  1. تور زمینی ارمنستان با اتوبوس
    2-  تور زمینی ارمنستان با قطار

بهترین تور زمینی ارمنستان با اتوبوس

تور زمینی ارمنستان با اتوبوس، از مبدأ تهران از دو ترمینال آزادی و بیهقی همه روزه قابل انجام است.  پس از رسیدن به مرز برایتان ویزای مرزی صادر می‌گردد و مجوز ورود به خاک ارمنستان را دارید. مدت زمان سفر به ارمنستان با اتوبوس از مبدا تهران حدود 22 تا 24 ساعت میباشد. توجه کنید که تور ارمنستان زمینی را از تبریز هم می‌توانید خریداری نمایید و نیازی نیست حتما از مبدا تهران حرکت کنید.

رزرو تور زمینی ارمنستان با قطار

متاسفانه تور ارمنستان زمینی با قطار، پس از درگیری‌های ارمنستان و آذربایجان در حال حاضر برگزار نمی‌شود. اما تور ارمنستان زمینی با اتوبوس برقرار است و اتفاقا افراد زیادی تور زمینی ارمنستان را برای سفر انتخاب می‌نمایند.

خرید تور ارمنستان هوایی

تور هوایی ارمنستان گزینه ی بسیار مناسبی است که شما را در عرض یک و نیم ساعت به ایروان می‌رساند. برای تور هوایی ارمنستان در فرودگاه ویزایتان را برای ورود به ارمنستان تهیه نمایید. سفر با تور هوایی ارمنستان از خستگی شما میکاهد و زمان شما را ذخیره میکند و مدت بیشتری امکان گشت گذار در ارمنستان را دارید. اما فراموش نکنید که هزینه ی این سفر نسبت به تورهای زمینی بیشتر است و اگر قصد دارید هزینه ی کمتری برای سفر پرداخت نمایید تور هوایی گزینه مناسبی برای شما نیست.

 قیمت تور لوکس ارمنستان 

قیمت تور ارمنستان نیز همچون هر تور دیگری به انتخاب‌های شما بستگی دارد. قیمت تور ارمنستان به چند مسئله ی مهم مثل حمل و نقل، اقامت و زمان تور بستگی دارد. با ایجاد تغییر در این سه موضوع، می‌توانید قیمت تور ارمنستان خود را مدیریت کنید.

 رزرو ارزان ترین تور هوایی و زمینی ارمنستان

برای رزرو تور ارزان ارمنستان در وهله ی اول به تاریخی که برای سفر انتخاب می‌کنید توجه داشته باشید. فصل زمستان که سفر به ارمنستان کمتر است، میتوانید به آسانی تور ارزان ارمنستان پیدا کنید. همچنین در روزهای بین هفته میتوانید تورهای اقتصادی تری نسبت به تعطیلات آخر هفته رزرو نمایید. به علاوه انتخاب سفر زمینی و اقاکت در هتل هایی با امکانات معمولی تر باعث کاهش هزینه سفر شما میگردد.

آفر تور لحظه آخری ارمنستان

تور لحظه آخری ارمنستان در حقیقت توری است که زمانی اعلام میشود که نزدیک به زمان سفر است و مناسب کسانی است که آماده سفر هستند. جالب است بدانید در تور ارمنستان لحظه آخری امکانات کمتری دریافت نمیکنید، بلکه به این دلیل که ظرفیت تور پرنشده به نوعی سفرتان شامل تخفیف می‌شود.

تور ارمنستان عالم گشت

با مقایسه تورهای ارمنستان در عالم گشت، می‌توانید قیمت متناسب با شرایطتان و میزان دقیقی از خدمات را انتخاب نمایید و با این مقایسه، با خاطری آسوده تور مد نظر خود را خریداری نمایید. 

خرید تور ارمنستان از تهران، تبریز، مشهد، اصفهان و شیراز

با توجه به نزدیکی ارمنستان و تبریز، علاوه بر تهران می‌توانید تور ارمنستان از تبریز را خریداری نمایید و از آنجا سفر خود را به این کشور آغاز نمایید. یکی دیگر از روش ها این است که خودتان را از سایر شهرها به تبریز رسانده و از آنجا راهی تورهای ارمنستان شوید. مزیت این روش این است که حرکت از تبریز به دلیل مسافت کمتر، هم سفر زمینی را برایتان ممکن می سازد و هم ممکن است هزینه ی بلیطتان را کم کند.

 

راهنمای مشتریان

سوالات متداول تور ارمنستان

بله. با داشتن برگه کاپوتاژ، پلاک بین المللی و گواهی نامه بین المللی می‌توانید با ماشین شخصی خود به ارمنستان سفر نمایید.

خیر شهروندان ایرانی برای سفر به ارمنستان نیاز به ویزا ندارند.

برای سفر به ارمنستان میتوانید از روش های زمینی و هوایی استفاده کنید همچنین سفر با استفاده از تور ارمنستان هزینه ی سفر شما را کاهش میدهد.

هزینه ی خرید تور ارمنستان برای شما به عواملی مختلفی از جمله مدت اقامت، خدمات دریافتی و روش سفر شما بستگی دارد.

شما میتوانید از تبریز و تهران بلیط اتوبوس برای سفر به ارمنستان تهیه نمایید اما اگر از تبریز سفر خود را آغاز کنید زمان کمتری را در مسیر خواهید بود.

برای انجام اقدامات مربوطه باید به کانون جهانگردی اتوموبیلرانی جمهوری اسلامی ایران مراجعه نمایید.