آژانس خدمات مسافرت هوایی و مجری تور های خارجی ، داخلی و بازنشستگان و زیارتی عالم گشت پیروز

  • آژانس هواپیمایی عالم گشت در سال 1377 فعالیت خود را آغاز نموده، در این سال ها همواره رضایت مسافرین الویت این شرکت بوده و با ارائه خدماتی با کیفیت و به روز این هدف را دنبال کرده است. شرکت عالم گشت با برخورداری از کادر متعهد و مجرب و با داشتن زیـر سـاخـت لازم در زمینــه گـردشگـری همــواره می کوشد بالاترین استاندارد ها را ارائه دهد. ما هر چالشی را یک فرصت دیده و نهایت تلاش خود را در کسب رضایت مشتری خواهیم کرد.

مجله گردشگری

مدارک سفارت سوئیس

مدارک سفارت سوئیس

10591

سوئیس به عنوان یکی از برترین کشورهای حوزه شینگن مورد توجه علاقمندان به مسیرهای اروپایی می باشد . مدارک مورد نیاز جهت ویزای این کشور عبارتند از:

مدارک مورد نیاز ویزای استرالیا

مدارک مورد نیاز ویزای استرالیا

12313

از آنجاییکه برای دریافت ویزای استرالیا هیچ مصاحبه ای با افسر مربوطه انجام نمی شود ، لذا اکیدا توصیه می کنیم در زمان ارائه مدارک مربوط به ویزا دقت لازم را به عمل آورید جهت کسب اطلاعات در مورد مدارک ویزای استرالیا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

برای پیکاپ ویزای کانادا در ترکیه ما پاسپورت شما را روزهای یک شنبه و چهارشنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهر خورده را در روزهای یک شنبه و چهارشنبه بازمیگردانیم تا به شما تحویل دهیم. اگرچه برای این کار نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول کارهای شما دو هفته طول خواهد کشید.

مدارک مورد نیاز سفارت اسپانیا

مدارک مورد نیاز سفارت اسپانیا

هزینه وقت سفارت اسپانیا در تهران مبلغ 200000  تومان می باشد که وقتهای گرفته شده در صورت تایید براساس تاریخ اعلامی از سوی سفارت می باشد .  در حال حاضر سفارت اسپانیا وقتهای ملاقاتی به صورت روزانه در اختیار متقضایان درخواست ورود به این کشور قرار می دهد . جهت آگاهی از مدارک مورد نیاز به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .

ویزای D7 - ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران

ویزای D7 - ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران

با توجه به برنامه‌های تشویقی دولت پرتغال، امروزه اقامت در این کشور با استقبال فراوانی از سوی بازنشستگان و مستمری‌بگیران روبه‌رو شده است. از مزایای اقامت در پرتغال می‌توان به معافیت مالیات بر درآمد تا ۱۰ سال، آب و هوای متعادل، هزینه‌های پائین زندگی، سواحل زیبا، امنیت بالا، سلامت عمومی عالی، غذاهای لذیذ، و استانداردهای بالای زندگی اشاره کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، عالم گشت شرایط مهاجرت از طریق درآمد مستمری را برای هموطنان فراهم کرده است تا با استفاده از حقوق بازنشستگی، به‌راحتی اقامت دائم پرتغال را کسب کنند.

وقت سفارت انگلیس

وقت سفارت انگلیس

19822

برای اخذ ویزای انگلستان اولین مرحله انتخاب نوع ویزا میباشد. از آنجا که انواع ویزای انگلستان بسیار گوناگون بوده و بر اساس هدف سفر و مدت زمان اقامت متفاوت است، همکاران ما شما را برای انتخاب درست نوع ویزا یاری خواهند کرد. همچنین میتوانید با مراجعه به سایت https://www.gov.uk/check-uk-visa از نوع ویزای خود مطلع شوید. پس از انتخاب نوع ویزا و تکمیل فرم مربوطه وقت سفارت جهت انگشت نگاری و ارائه مدارک تعیین می گردد که متقاضی ویزا باید در روز تعیین شده همراه با مدارک ترجمه شده و فرم، برگه وقت و برگه واریز سفارت انگلیس به مرکز ویزای انتخاب شده مراجعه نماید.

با نصب نرم افزار ما همواره در کنار شما هستیم تا از آخرین خدمات و محصولات ما مطلع شوید.

امکانات نرم افزار شامل اطلاعت تماس، لیست محصولات، گالری تصاویر، بلاگ و شبکه های اجتماعی ما می باشد.

نرم افزار آژانس خدمات مسافرت هوایی و مجری تور های  خارجی ، داخلی و بازنشستگان و زیارتی عالم گشت پیروز